Czas spotkania: 90 min.

Składy:
Polonia: Bagiński - Tyma, P.Liszka, Kasprzycki (46' Świderski), Dym - Krupa, Górkowski (55' A.Tomal), Ostrowski, Dudek(46' Niemas), D.Kisiek, Kusiak(55' Gibek)

SPRiN: Piwowarczyk - J.Ciołek, Kadłuczka, Kopeć (56. Tylek), Lizoń (24. M. Turek), M. Matusik (63. Kołacz), P. Matusik, Prasak, Seremak, Sikora, K. Turek (63. Wójcik)

Zawodnicy Regulic udowodnili, że nieprzypadkowo zajęli 4 miejsce w poprzednim sezonie, i znowu będą chcieli włączyć się do walki o awans. Od początku to oni przeważali na boisku, Polonia cofnęła się głęboko do defensywy. Miejscowi próbowali kontrować. Po jednej z takich akcji w pierwszych minutach meczu Kusiak znalazł się przed bramkarzem, jednak uderzył wprost w niego. Goście już w 10 minucie przypieczętowali swoją przewagę, strzelając pierwszą bramkę. Polonii w tym meczu zupełnie nic nie wychodziło. Gra wyglądała tak jakby zawodnicy pierwszy raz się zobaczyli. Luszowice upatrywały swoich szans w stałych fragmentach gry. Rzuty rożne i wolne nie stwarzały jednak większych problemów defensywie gości. SPRiN w pierwszej połowie powiększył swoją przewagę strzelając jeszcze 3 bramki. W przerwie w drużynie Polonii nastąpiły dwie zmiany. Za Kasprzyckiego wchodzi Świderski, za Dudka wchodzi Niemas. Polonia na początku drugiej połowy ruszyła ostro do ataku. Już pierwsza akcja mogła przynieść bramkę, jednak zakończyła się tylko rzutem rożnym. Goście odpowiedzieli kilka minut później strzelając swoją 5 bramkę. W 55 minucie na boisku pojawiają się Gibek, zastępując Kusiaka, i Andrzej Tomal wchodząc za Górkowskiego. Dla Tomala był to debiut w barwach Polonii. Kolejne minuty to okres lepszej gry Polonii, jednak nie potrafiła ona udowodnić tego strzeloną bramką. Ostrowski strzelał groźnie z wolnego trafiając jednak w słupek. Swoją okazje miał też Gibek, strzelając głową. Nieznacznie jednak przestrzelił. Goście wykorzystali fatalną grę Polonii w defensywie strzelając jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0-7. Miejmy nadzieję że był to tylko falstart, i w kolejnych meczach Polonia przerwie serie spotkań bez zwycięstwa.