Sport.pl

Aktualności

Trampkarze: Polonia Luszowice - Zagórzanka Zagórze 1-6

• autor: Irekkk, 2018-10-10 22:32

Trampkarze Polonii Luszowice rozegrali dzisiaj trzecią kolejkę. W meczu w Luszowicach ulegli Zagórzance Zagórze 1-6.

1-6 , 59 minuta

Polonia : Zapała Paweł - Skorupka, Strycharski Szymon, Mamica - Kalemba, Krupa, Adamczyk - Palka Oskar, Pilarczyk. Na zmiany wchodzili : Mikulski, Gancarz, Wojtasik, Fudała Maciej, Zapała Łukasz

Zagórze :

Polonia Luszowice w trzeciej kolejce trampkarzy podejmowała u siebie Zagórzankę Zagórze. Pierwsza połowa była wyrównana. Padła w niej tylko jedna bramka. W 10 minucie samobójcze trafienie zanotował obrońca Polonii. Okazji do remisu nie wykorzystali Dominik Krupa i Gabriel Kalemba.

Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla miejscowych. Już minutę po wznowieniu gry Oskar Palka podał do Kajetana Pilarczyka który celnie przymierzył doprowadzając do remisu. Była to pierwsza bramka Kajetana w barwach Polonii.

Niestety gospodarze nie poszli za ciosem. Kolejny błąd obrony i Zagórzanka po chwili objęła prowadzenie. Trzecia i czwarta bramka dla gości padły po strzałach z rzutów wolnych. Później przyjezdni strzelili jeszcze dwa gole i wysoko wygrali mecz.

Mimo dotkliwej porażki dzisiejszy mecz był zdecydowanie lepszy niż ostatnia potyczka z Kamieniem w młodzikach, gdzie grała większość drużyny. Do Mikołaja zostało jeszcze troszkę czasu a dzisiejsze cztery pierwsze bramki to prezenty Polonii dla Zagórzanki.

Okazja do rehabilitacji już w piątek kiedy to Polonia zmierzy się z Jutrzenką Ostrężnica.