Sport.pl

Aktualności

Przegrana Młodzików

• autor: Irekkk, 2017-10-17 23:15

W zaległym spotkaniu Młodziki Polonii Luszowice przegrali z Fablokiem Chrzanów 0-4.

Polonia Luszowice - MKS Fablok Chrzanów 0-4 (0-1) 2x30 minut

0- 1 , 24 minuta

0- 2 , 38 minuta

0- 3 , 40 minuta

0- 4 , 47 minuta

Polonia : Fudała Bartosz - Liszka Wojciech, Strycharski, Zapała Łukasz, Kalemba, Fudała Maciej I, Palka Oskar, Mikulski, Gancarz. Na zmiany wchodzili: Maciej Fudała II, Mamica Błażej, Zaik, Kozub, Uziel, Palka Patryk

Fablok :

Młodziki Polonii Luszowice dalej pozostają bez wygranej. W poniedziałkowym meczu musieli uznać wyższość gości z Chrzanowa. Mecz przebiegał pod dyktando Fabloku ale Polonia wyprowadzała groźne kontry. Po jednej z nich w sytuacji sam na sam znalazł się Oskar Palka ale świetnie spisał się bramkarz przyjezdnych wybijając piłkę na rzut rożny.

Fablok aż do 24 minuty czekał na gola. Wtedy to bardzo dobrze broniącego Bartosza Fudałę pokonał napastnik. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Miejscowi próbowali odrobić straty ale nie mieli wystarczającej siły ognia. W 38 minucie goście podwyższyli na 2-0. Chwile później było już 3-0 dla nich. Bramki zdobyli Oskar Bogusz i Krystian Świder czyli chłopcy z Luszowic.

W 47 minucie goście ustalili wynik końcowy trafiając po raz czwarty. Polonia mogła pokusić się o honorową bramkę. Niestety Oskarowi Palce i Maciejowi Fudale I zabrakło kilku centymetrów by cieszyć się z gola.

Drużyna Polonii po raz kolejny dzielnie walczyła z silniejszym przeciwnikiem za co należą się jej brawa.

W następny poniedziałek 23 października, Polonia Luszowice zmierzy się na swoim terenie z liderem, UKS Górnik Libiąż.