Aktualności

Wznowienie rozgrywek B-Klasy: SPRiN Regulice - Polonia...

• autor: butcherr91, 2017-03-23 10:06
Wznowienie rozgrywek B-Klasy: SPRiN Regulice - Polonia Luszowice

Po zimowej przerwie, w najbliższy weekend rozgrywki wznawia Chrzanowska B-Klasa. Polonia Luszowice będzie gościła w Regulicach. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 16:00 na boisku w Regulicach.

Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wysokim zwycięstwem SPRiN-u. Polonia przegrała na inaugurację rozgrywek aż 7-0. Forma zawodników z Luszowic po przerwie zimowej jest wielką niewiadomą, ponieważ tylko niewielka część z nich uczestniczyła w treningach. Początkiem sezonu trener nie będzie mógł na pewno skorzystać z kontuzjowanych Przemysława Liszki, Andrzeja Krupy i Damiana Kisiela. Klub w przerwie opuścił Bartłomiej Liszka, który przeszedł do A-Klasowej Unii Kwaczała. Kilku zawodników nie określiło się czy wznowią rozgrywki po przerwie. Jak na razie nie ma potwierdzonego żadnego transferu do klubu. Miejmy nadzieję, że niedzielne spotkanie nie zakończy się wynikiem podobnym do poprzedniego
i Polonia tym razem będzie walczyła jak równy z równym.